Jak vybrat správnou společnost pro optimalizaci webových stránek

webových

Existuje mnoho změn ve světě marketingu a optimalizace vyhledávačů. Společnost Google vydala ve svém vyhledávači dvě významné změny algoritmu, jmenovitě “Panda” a “Penguin”, které oba vytvořily poměrně rozruch v oboru optimalizace webových stránek. Navíc vyhledávací gigant vyřadil službu Adresáře míst Google od sociálně orientovaného přístupu k používání stránek Google+ – což je další obrovský krok pro obchodníky i on-line marketingy.

Nejsme ani v polovině roku 2012 a Google má SEO a internet marketingu poškrábání jejich hlavy myšlení “co bude dál?”

Pokud jste vlastníkem firmy nebo obchodníkem, musíte se ujistit, že pracujete se správnou společností pro optimalizaci webových stránek. Míchání od společností “Panda” a “Penguin” zvětšilo význam používání pouze etických metod osvědčených postupů pro optimalizaci vyhledávačů a je třeba zajistit, aby společnost, kterou jste zvolili, aby vám pomohla najít výsledky vyhledávání, ví přesně, co a jak to dělat.

V tomto článku budeme zdůrazňovat několik důležitých úvah, které budete chtít mít na paměti při výběru správné společnosti pro SEO a optimalizaci webových stránek.

Jak dobře vaše Poskytovatel SEO poskytovatele komunikovat?

Komunikace je klíčem v jakémkoli obchodním vztahu. To často podtrhuje důležitost udržení prodejců co nejvíce místních. Takže pokud zastupujete americkou společnost, která je přitahována k cenovým modelům společnosti SEO v Indii, možná budete chtít zvážit jazykové bariéry. Kromě toho, protože obsah a copywriting jsou integrální aspekty optimalizace na místě, budete také chtít zhodnotit kvalitu produktu, který společnost poskytne seo.

Navíc způsob, jakým vaše vyhlídka komunikuje s masami, je obrovským odrazem toho, jak může být společnost profesionální. Někdy můžete vyzvednout podněty jednoduše čtením kopie na svých webových stránkách. Některé další atributy, které byste chtěli uvažovat ohledně komunikace, jsou:

Zapojí se společnost do sociálních médií a dalších internetových marketingových kanálů?
Má poskytovatel blog nebo publikuje články, které jsou relevantní pro jeho průmysl?
Jak efektivní píše společnost obsah, a to jak pro stránky klientů, tak pro vlastní?
Poskytuje společnost svým zákazníkům podrobné měsíční zprávy, které zobrazují hodnocení ve vyhledávací síti, analýzu stránek a metriky výkonu?
Poskytuje poskytovatel průběžné aktualizace, postřehy a nové strategie?
Pokud společnost, o které uvažujete, má Facebook nebo Google+ stránky, začněte číst ve svých příspěvcích. Pokud mají na svých stránkách blog nebo články, přečtěte si tento obsah a posoudte kvalitu pro sebe. Obvykle je zřejmé, že lidé společnosti vědí, o čem mluví, nebo zda jsou prostě plní chmýří.

Efektivní komunikace je klíčem pro prakticky jakýkoli typ servisní agentury. Seznamte se s potenciálním optimalizátorem co nejvíce, než budete moci před přijetím závazků. Pokud máte nějaké smíšené emoce nebo nepříznivé pocity na určité společnosti, je nejpravděpodobnější, že je překonáte seznam potenciálů.

Poskytuje vaše potenciální optimalizační agentura technickou odbornost?

Téměř každý může psát klíčová slova vkládaných titulů stránek a meta popisy a volat sebe SEO pro. Nejvýkonnější SEO specialisté však poskytují technické služby webových stránek, které určují slabé stránky a příležitosti v back-endu vašeho webu. Ať už vyhlídky mají vlastní vývojáře webu, kteří znají kódování v oblasti vyhledávacích dotazů nebo jsou jednoduše outsourcovány, je důležité, aby vaše firma pro optimalizaci ocenila důležitost bezproblémově kódované webové stránky.

Celková kódovací struktura vašeho webu, ať již byla vytvořena na míru nebo je založená čistě na systému správy obsahu (CMS), nesmí být přehlížena. Tam tuny vyhledávacích agentur, které neberou v úvahu úskalí SEO použití robustní platformy CMS nebo těžkopádné kódování HTML. Konečný výsledek takové nedbalosti často vede k pomalému webu, který může zabránit pavoukům vyhledávačů před procházením a indexováním stránek efektivním způsobem

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *